Ακόμη μία χρονιά οι «Ίωνες» επαναλαμβάνουν το επιτυχημένο party τους στην πλατεία Βουνακίου, που δεν είναι άλλο από το γνωστό πλέον «Σουβλάκι party» με τα έσοδα του να πηγαίνουν στην προσπάθεια αγοράς ενός νέου λεωφορείου, που τόσο έχει ανάγκη το Σωματείο.
Το ραντεβού έχει δοθεί για την Παρασκευή 11 Οκτωβρίου στις 19:00, με μουσικούς και χορευτές από χιώτικα σωματεία να πλαισιώνουν την εκδήλωση.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.