Λόγω των έκτακτων καιρικών φαινομένων, της χιονόπτωσης, του παγετού και των χαμηλών θερμοκρασιών σε πολλές περιοχές του Δήμου Χίου τις επόμενες ώρες και για την ασφάλεια μαθητών, εκπαιδευτικών και συνοδών ο Δήμαρχος Χίου Σταμάτης Κάρμαντζης αποφάσισε να παραμείνουν κλειστά τα σχολεία Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Χίου από Δευτέρα 15/2/2021 έως Τετάρτη 17/2/2021.
Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν με τηλε-εκπαίδευση.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.