Τον επιτυχημένο κι επί σειρά ετών πρόεδρο του ιστορικού Συλλόγου «Φίλοι Οινουσσών» και νέο Δήμαρχο του νησιού Γιώργο Δανιήλ, διαδέχεται στην προεδρεία ο Ιωάννης Γ. Λυγνός, ο οποίος εκλέχθηκε επικεφαλής ομόφωνα για το υπόλοιπο της θητείας του συμβουλίου.
«Εύχομαι ολόψυχα δύναμη κι επιτυχία στο δύσκολο έργο του. Θα είμαι πάντα παρών στον ΣΦΟ που υπηρετήσα με αγάπη και αφοσίωση», ανέφερε στο FB ο Γιώργος Δανιήλ.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.