Με αφορμή τα εγκαίνια της νέας πτέρυγας «Σταμάτιος Κριμιζής» του Γυμνασίου, Γενικού και Επαγγελματικού Λυκείου θα παρουσιαστεί από μαθητές των σχολείων του Βροντάδου η παράσταση «Ελένη» του Ευριπίδη την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου στις 19:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.