Νεράϊδες, μάλλινες κουκλίτσες και ζωάκια, κοσμήματα και χειροποίητα ζωγραφισμένα κουτάκια θα περιλαμβάνει η έκθεση χειροτεχνημάτων της Ειρήνης Αποστολίδου στην πλατεία Βουνακίου την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου. Η έκθεση πραγματοποιείται στα πλαίσια των εορταστικών δράσεων του Δήμου Χίου και θα είναι ανοιχτή 17:00-20:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.