Σήμερα στις 19:30 εγκαινιάζεται στο Ομήρειο η Έκθεση Ζωγραφικής και χειροποίητων δημιουργιών των μελών του συλλόγου ΑΡΤΙΟΝ με θέμα ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΜΟΡΦΕΣ.
Θα διαρκέσει έως τις 8 Μαρτίου και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να την επισκέπτονται τις ώρες λειτουργίας του Πνευματικού Κέντρου. Σύμφωνα με την ανακοίνωση του συλλόγου η έκθεση διοργανώνεται με αφορμή τον παγκόσμιο εορτασμό της Ημέρας της Γυναίκας.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.