Αλλή μια ήττα γνώρισε ο Νηρέας στην Α2 των γυναικών στο γυναικείο βόλεϊ. Ο ΖΑΟΝ πήρε τα δύο πρώτα σετ εύκολα. Στην συνέχεια αντέδρασε ο Νηρέας παίρνωντας το τρίτο αλλά η ανωτερότητα της ομάδας της Κηφισιάς φάνηκε στο 4ο σετ που επικράτησε. Λιγοστός κόσμος βρέθηκε στο Κλειστό.
Τα σετ 15-25, 17-25, 25-23, 20-25
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.