Βαθμολογικές απώλειες στα Θυμιανα ανάμεσα σε Ηρακλή Θυμιανών και τον Κανάρη στο ντέρμπι της Α΄ Κατηγορίας που έληξε με σκορ 1-1.Τα στραβοπατήματα των πρωτοπόρων επωφελήθηκε η Δάφνη που κέρδισε τον Λαίλαπας με 4-1 πιάνοντας κορυφή .Ο κατήφορος της Αναγέννησης συνεχίζεται με ια ακόμη ήττα με 5-1 από την Ελάτα. Ο Ποσειδών παραμένει σε τροχιά πρωταθλήματος μετά την μεγάλη νίκη που πέτυχε απέναντι στην Κυβέλη με 2-0 εκτός έδρας.
Στην Β΄ Κατηγορία: Χωρίς νίκη παραμένουν Ερασιτέχνης και ΑΕ Χίου/Βροντάδου μετά το ισόπαλο μεταξύ τους παιχνίδι με 2-2.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.