Στην 7η θέση της βαθμολογίας τερμάτισε τελικά ο Ατρόμητος, αφού επικράτησε στην τελευταία αγωνιστική με 0-4 του Κλασσικού, το οποίο επιστρέφει στη Β΄ κατηγορία. Το σκορ για την ομάδα του Αγ. Γεωργίου άνοιξε ο Π. Σούκας στο 34’, ενώ το 0-2 σημείωσε ο Σκουφάρας στο 40΄. Και πάλι ο Π.Σούκας έκανε το 0-3 στο 70΄ και το τελικό 0-4 διαμόρφωσε ο Ντεμίρι στο 75΄.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.