Μετά το τέλος του αγώνα Δάφνη - Όμηρος 1 -1 ο προπονητής του Ομήρου Μιχ. Χατζηδάκης μας δήλωσε
Έγινε ένα πολύ καλό παιχνίδι από δυο ομάδες που έχουν βλέψεις Πρωταθλητισμού. Έχουμε παράπονα απο την διαιτησία που αλλοιώνουν το αποτέλεσμα.
Υπήρξαν 2 εξόφθαλμα πέναλτι που παραδέχεται και ο αντίπαλος και ρύθμισαν το τελικό αποτέλεσμα .Εφιστώ την προσοχή μου στους αρμοδίους να είναι πιο προσεχτικοί απέναντι σε ομάδες με ιστορία και να τις σέβονται. Σε 4 αγώνες φέτος η διαιτησία ήταν εναντίον μας.Να ήτανε σε έναν ή σε δυο μπορούμε να πούμε ότι ήταν τυχαίο αλλά κατ’ εξακολούθηση και επανάληψη εναντίον μας είναι εσκεμμένο. Δεν μπορέσαμε να πάρουμε την νίκη από δυο λάθη που αναγνώρισε και ο αντίπαλος.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.