Συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στην Α2 Γυναικών στον 2ο Όμιλο που συμμετέχει ο Νηρέας με την διεξαγωγή της 7ης αγωνιστικής. Η Χιώτικη ομάδα ταξιδεύει πλήρης στην Καλαμάτα που θα αντιμετωπίσει τον τοπικό Ακρίτα. Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για αύριο στις 20:00 και θα διευθύνουν οι Σαραβελάκης- Γιαννακάκος. Ο Νηρέας ψάχνει την πρώτη του νίκη στο Πρωτάθλημα ενώ ο Ακρίτας προέρχεται από μεγάλη νίκη μέσα στην Πετρούπολη. Το υπόλοιπο πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:
Σάβ.30/11/2013
18.00 Φιλαθλητικός Λαρισαικος. - ΕΑ Λαρίσης, Χαρδαλίδης-Γρουσόπουλος
19.00 Απόλλων Πατρών - Πετρούπολη, Γκόλφης-Γκολφινόπουλος
19.00 Ένωση Βύρωνα - Τραχώνες, Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Κυρ.1/12/2013
18.30 ΖΑΟΝ - Ηλιούπολη, Τσάκας-Τριανταφυλλόπουλος
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.