Τον προπονητή της ομάδας Ν. Φαφαλιό καθώς και τους αθλητές της Δ. Ζαννίκο, Ν. Λαγκώνα και Μ. Χναράκη συγχέρει η ΠΕΚΕΒ για τη συμμετοχή τους στο Χειμερινό Πρωτάθλημα Κολύμβησης.
Αναλυτικά :
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.