Νικηφόρα πέρασε το Σάββατο ο Ν.Ο.Χίου από το Παλαιό Φάληρο με σκορ 12-8. Η ομάδα μας αν και δεν ξεκίνησε καλά στην αρχή στη συνέχεια ανέβασε το ρυθμό της και με συνεχόμενα τέρματα κατάφερε να πάρει το προβάδισμα το οποίο διατήρησε μέχρι το τέλος του αγώνα. Παλαιό Φάληρο - ΝΟ Χίου: 8-12
Τα οκτάλεπτα: 1-1, 1-5, 3-3, 3-3
Τα γκολ των δύο ομάδων:
Παλαιό Φάληρο (Λούδης): Φλώρος 1, Σιώνης 2, Βερύκοκος 2, Ενλό 1, Τσαγκάρης 2
ΝΟ Χίου (Μπελέγρης): Μιράλης 5, Μιμίδης 1, Κόχειλας Γ. 2, Θεοδωρόπουλος 2, Βιτέλλας 1, Φουντούλης Γ. 1
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.