Το Νομαρχιακό αθλητικό σωματείο ατόμων με αναπηρίες
<< ΙΩΝΕΣ>> ανακοινώνει ότι πρόκειται να προβεί στην πρόσληψη προσωπικού για διάστημα 4 μηνών. Συγκεκριμένα ζητάει έναν προπονητή για εκγύμναση αθλητών στον κλασικό αθλητισμό.
Τυπικά προσόντα πτυχίο ή δίπλωμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού με κατεύθυνση ειδικής αγωγής και ειδίκευση στον στίβο.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να παραλάβουν την αίτηση από τα γραφεία του σωματείου << ΙΩΝΕΣ>> στην διεύθυνση Δημοκρατίας 8 κατά τις πρωινές ώρες 10:00-14:00 προσκομίζοντας βιογραφικό σημείωμα. Οι αιτήσεις μπορούν να κατατεθούν μέχρι της 15 Μαρτίου.
Πληροφορίες στα τηλέφωνα επικοινωνίας : 22710-20835 , 6987879133-6980631566
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.