Εξαιρετικές ήταν οι εμφανίσεις της αγωνιστικής ομάδας Dragonhearts στο Acropolis Kickboxing Championship 2018 που πραγματοποιήθηκε την περασμένη εβδομάδα στο κλειστό γήπεδο Μέτς.
Ο αθλητής Χάρης Γιαννόπουλος στην παρθενική του εμφάνιση σε ρινγκ μπορεί να έχασε αλλά έδωσε έναν αξιοπρεπή αγώνα με πολύ καλά στοιχεία τεχνικής.
Ο Νεκτάριος Ροδίτης έδωσε τον καλύτερό του αγώνα ως τώρα και κατέκτησε την τρίτη θέση στο τατάμι στα -89 κιλά ενώ ο Μάρκος Λιτσάκης ανέβηκε στο ρινγκ με μεγάλη δίψα για τη νίκη και όντως ήταν ο μεγάλος νικητής της πολύ δύσκολης κατηγορίας των -70 κιλών.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.