Τον πρωτοπόρο της βαθμολογίας Πανναξιακό, υποδέχεται ο Νηρέας αύριο στις 20:00 στο κλειστό γυμναστήριο Χίου. Η αποστολή των παικτριών του Φραγκούλη Κυλαδίτη είναι πολύ δύσκολη και γίνεται ακόμη πιο δυσχερής από την απουσία της τραυματισμένης Σταματίας Σουλτάνη, ενώ η συμμετοχή της πασσαδόρου Φωφώς Καράλη θα κριθεί από στην σημερινή προπόνηση.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.