Μετά το τέλος του αγώνα Ατρόμητος – Όμηρος που κέρδισε ο Όμηρος με 2-1 ο διαιτητής της συνάντησης κάλεσε την αστυνομία. Ενώ δεν υπήρχε φόβος επεισοδίων και όλα κυλούσαν ομαλά ο κ. Επιτροπάκης προληπτικά κάλεσε την άμεσο δράση. Πιστοί στο καθήκον οι αστυνομικοί πήγαν στο Αγ. Γιώργη . Η αποχώρηση του διαιτητικού τρίο έγινε μετά από δύο ώρες από την λήξη του ματς.Παρόμοια περίπτωση είχε συμβεί και την τέταρτη αγωνιστική με τον διαιτητή Σταφίδα στο παιχνίδι Λαίλαπας- Ηρακλής.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.