Στο 12,05% της ενσωμάτωσης των εκλογικών τμημάτων η Χριστιάνα Καλογήρου διατηρεί διαφορά 453 ψήφων από τον Κώστα Μουτζούρη
Διαφορά μόλις 453 ψήφων διατηρεί η Χριστιάνα Καλογήρου από τον Κώστα Μουτζούρη στο 12,05% της καταμέτρησης των εκλογικών τμημάτων, σύμφωνα με τα στοιχεία του Υπουργείου Εσωτερικών. Με τα μέχρι τώρα στοιχεία η Χρ. Καλογήρου κατέχει το 30,12 % και 3.553 ψήφους και εκλέγει 12 συμβούλους και ακολουθεί ο Κώστας Μουτζούρης με 26,28%, 3.100 ψήφους και 11 έδρες και ακολουθεί ο Παναγιώτης Χριστόφας με 18,63%, 2.255 ψήφους και 8 έδρες.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο.
Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.