Ο Δήμαρχος Χίου, κ. Σταμάτης Κάρμαντζης συγχαίρει θερμά τον άξιο Υποστράτηγο εν αποστρατεία, Παναγιώτη Κιμουρτζή για την τοποθέτηση του ως διοικητή του ΚΥΤ της ΒΙΑΛ. Οι οργανωτικές του ικανότητες και η πείρα του είναι απαραίτητες για τη νέα του θέση. Δύναμη και Αποτελεσματικότητα στο έργο του.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.