Σε δεκάδες περιστατικά επιχείρησε από το βράδυ της Κυριακής μέχρι και το πρωί της Δευτέρας (30/12) η Πυροσβεστική Υπηρεσία Χίου, έπειτα από κλήσεις πολιτών για ζημιές εξαιτίας της κακοκαιρίας.
Η Πυροσβεστική επιχείρησε:
Από τις αρχές εφιστάται η προσοχή των πολιτών προκειμένου για τα επόμενα 24ωρα να αποφεύγονται οι άσκοπες μετακινήσεις.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.