Από την Πέμπτη 25 Ιουλίου και για τις επόμενες 5 ημέρες θα εκτελούνται εργασίες συντήρησης ασφαλτικών του οδοστρώματος επί των οδών Ιωάννη Καρρά και Σαρικάκη (περιοχή Παναγίας Λατομίτισας) και ηοδός θα είναι κλειστή από τις 07:00 έως τις 17:00.
Τις υπόλοιπες ώρες της ημέρας η διέλευση θα πρέπει να γίνεται με ιδιαίτερη προσοχή.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.