Οι φωτεινοί σηματοδότες στον κόμβο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου και Καραολή Δημητρίου (Φανάρια Βαξάλη) θα παραμείνουν εκτός λειτουργίας έως και τις 31/05/2024 εξαιτίας σημαντικής ηλεκτρολογικής βλάβης.
Σε σχετική ανακοίνωση ο Δήμος Χίου αναφέρει ότι σε περίπτωση που οι επισκευές ολοκληρωθούν νωρίτερα η φωτεινή σηματοδότηση θα δοθεί πιο σύντομα σε λειτουργία.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.