Ο Δήμος Χίου ενημερώνει ότι λόγω ηλεκτρολογικής βλάβης οι φωτεινοί σηματοδότες στον κόμβο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου και στην οδό Καραολή και Δημητρίου (Φανάρια Βαξάλη) θα βρίσκονται εκτός λειτουργίας μέχρι αύριο.
Σε περίπτωση ολοκλήρωσης των επισκευών σε μικρότερο χρονικό διάστημα, η φωτεινή σηματοδότηση θα δοθεί πιο σύντομα σε λειτουργία
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.