Μπορεί φέτος να άργησε λίγες ώρες, όμως το πρώτο παιδί που γεννήθηκε για το 2018 στο νησί αποτελεί γεγονός. Πρόκειται για ένα αγόρι βάρους 4 κιλών που έφερε στη ζωή η Κατερίνα Γιαμά στην πολυκλινική «Ελευθώ» λίγο μετά τις 19:00 το απόγευμα. Πρόκειται για το πρώτο παιδί που αποκτούν οι ευτυχείς γονείς Κατερίνα Γιαμά και Παντελής Τσίμηλας.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.