Σύμφωνα με το νόμο και το καταστατικό του Συνεταιρισμού, το Διοικητικό Συμβούλιο καλεί τα μέλη – μετόχους της α΄ β΄ και γ΄ κατηγορίας του ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΤΟΜΕΑ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΧΙΟΥ με δ.τ Κοι.Σ.Π.Ε. Το.Ψ.Υ. Ν. Χίου σε Τακτική Γενική Συνέλευση και Εκλογή Νέου Διοικητικού Συμβουλίου στις 13/06/2020, ημέρα Σάββατο και ώρα 11.30 π.μ στο Κτίριο του ΚΕ.Φ.Ι.ΑΠ., στον πρώτο όροφο, οδός Σταματίου Τσιμπή 8, στο Λατόμι.
Παρακαλούμε θερμά όλα τα μέλη να παρευρεθούν στη Γενική Συνέλευση, καθώς η παρουσία τους είναι ιδιαίτερα σημαντική για τον Κοι.Σ.Π.Ε.
Ευχαριστούμε!
Με εκτίμηση,
Για τον Κοι.Σ.Π.Ε. Το. Ψ.Υ. Ν. Χίου
Η Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου
Μαρία ΚουιμάνηΜπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.