Να υψώσουν τις ελληνικές σημαίες στα μπαλκόνια αλλά και στις επιχειρήσεις τους, κάλεσε τους Χιώτες ο πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Χίου Σίμος Βενέτος, ώστε να σταλεί το μήνυμα ότι παρά την πανδημία οι αξίες και τα διαχρονικά της εθνικής επετείου του 1940 παραμένουν υψηλά και επίκαιρα όσο ποτέ.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.