Με την τοποθέτηση πέντε νέων φωτιστικών στύλων led επί των οδών Βουπάλου και Φιστέλ Ντε Κουλάνς, ξεκίνησε η προαναγγελθείσα από την Υπηρεσία φωτιστική αναβάθμιση του Κέντρου της Πόλης.
"Συνεπείς στην υλοποίηση των εξαγγελιών μας, σύντομα αναμένεται η επέκταση και η ποιοτική αναβάθμιση του ηλεκτροφωτισμού συνολικά σε όλο το δίκτυο του Δήμου μας", αναφέρει σε ανακοίνωσή της η Υπηρεσία.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.