Στην αποκατάσταση του περιβάλλοντα χώρου της παλιάς Ιχθυόσκαλας προχώρησε το Διαδημοτικό Λιμενικό Ταμείο, μετά την απομάκρυνση των σκηνών από το σημείο.
Καθ όλη τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου, οι δύο εργάτες του Λιμενικού Ταμείου προχώρησαν στην περισυλλογή των σκουπιδιών και στην απομάκρυνσή τους από την περιοχή, ενώ μέχρι το απόγευμα της Δευτέρας θα ολοκληρωθούν και οι τελευταίες εργασίες καθαριότητας στην περιοχή.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.