Η πρόεδρος του Συλλόγου Κουρουνιωτών Εγρηγοριανών Χίου Αττικής και τα μέλη της Συντακτικής Επιτροπής του "Αυλόγυρου" σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση παρουσίασης του 4ου τόμου της συλλεκτικής έκδοσης «ΕΞΙ ΧΡΟΝΙΑ "ΑΥΛΟΓΥΡΟΣ"».
Η εκδήλωση θα γίνει το Σάββατο 10 Αυγούστου 2024, στις 8μ.μ. στον αυλόγυρο της εκκλησίας του Αγίου Ιωάννου του Θεολόγου, στα Κουρούνια.
Για την έκδοση θα μιλήσουν:
Αποσπάσματα θα διαβάσει η κα Ευγενία Βορριά-Ασλανίδη.
Την εκδήλωση θα συντονίσει ο νέος συγχωριανός μας ιστορικός και αρχαιολόγος Παντελής Στ. Γεντής.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.