Ο Εξωραϊστικός-Πολιτιστικός Σύλλογος Φίλων Λιθίου "Ο Αληθής Λιμήν" πραγματοποιεί το καθιερωμένο γλέντι του το Σάββατο 10 Αυγούστου, με ώρα έναρξης 9.00μμ. Το γλέντι θα ξεκινήσει με χορευτικά από το Σύλλογο ενώ θα συμμετέχουν τα χορευτικά των συλλόγων Μ.Ε.Α.Σ. Νενήτων «Η Βοκαριά», Πολιτιστικός Σύλλογος Γυναικών Βουνού «Το Μαστιχάρι» και το Χορευτικό Τμήμα Πατρικών.
Τη βραδιά θα πλαισιώσει μουσικά η ορχήστρα Αυγουστίδη .
Είσοδος 20€ με απεριόριστο φαγητό και ποτό.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.