Η Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης ανακοινώνει ότι την Πέμπτη 30/07 στα Καρδάμυλα και την Παρασκευή 31/07 στη Βολισσό θα διενεργηθεί πλύσιμο και απολύμανση των κάδων απορριμμάτων.
Στο αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα και σε ημερομηνίες που έγκαιρα θα ανακοινωθούν θα ακολουθήσει πλύσιμο και απολύμανση κάδων στους υπόλοιπους οικισμούς του Δήμου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.