Στη σύλληψη 3 νεαρών Ελλήνων που επέβαιναν στο πλοίο της γραμμής από Πειραιά προς Χίο, προχώρησαν οι Λιμενικοί του Λιμεναρχείου Χίου. Η σύλληψή τους πραγματοποιήθηκε έπειτα από έλεγχο στον οποίο συμμετείχε ο αστυνομικός σκύλος «Λούνα» ο οποίος εντόπισε στις αποσκευές τους χασίς συνολικού βάρους 13 γρ.. Και τα 3 άτομα δήλωσαν ότι έφθασαν στο νησί για διακοπές.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.