Η Περιφερειακή Εφορεία Προσκόπων Χίου σε συνεργασία με τη Φωτογραφική Λέσχη Χίου πραγματοποίησε διήμερο εργαστήριο φωτογραφίας για τους Ανιχνευτές (παιδιά ηλικίας 16-18 ετών). Οι φωτογραφίες τραβήχτηκαν στον παραδοσιακό οικισμό των Μεστών και το εικαστικό αποτέλεσμα ήταν αξιόλογο, σύμφωνα με τις απόψεις των ειδικών.
Οι Πρόσκοποι καλούν το κοινό της Χίου να θαυμάσει το φωτογραφικό έργο των Ανιχνευτών που θα είναι εκτεθειμένο στον πεζόδρομο της Απλωταριάς την Τετάρτη 13-07-2022 από τις 11.00 έως τις 14.00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.