Η Ένωση Μαστιχοπαραγωγών με υπερηφάνεια συγχαίρει το εξαίρετο στέλεχός της Δρ. Ηλία Σμυρνιούδη, Γενικό Διευθυντή του Οργανισμού, για την πρόσφατη εκλογή του ως εξωτερικό μέλος στο Συμβούλιο Διοίκησης του Χαροκόπειου Πανεπιστημίου Αθηνών.
Η εκλογή του Δρ. Σμυρνιούδη στη Διοίκηση του Χαροκόπειου, ενός Πανεπιστημίου ταχύτατα αναπτυσσόμενου, που διακρίνεται για την ποιότητα στο εκπαιδευτικό και ερευνητικό του έργο, αποτελεί εξαιρετική τιμή για την ΕΜΧ.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.