Παρατηρήσεις γίνονται διαρκώς αλλά στον στρατό χαμπάρι δεν παίρνουν. Στο φυλάκιο του Μελανιούς φιλοξενούνται σκυλιά τα οποία ορμούν σε κάθε όχημα που θα περάσει. Το πρόβλημα είναι μεγάλο μιας και ο δρόμος είναι ιδιαίτερα δύσκολος και οι οδηγοί απροετοίμαστοι για μία σκυλίσια επίθεση, ειδικά όταν οδηγούν δίκυκλο. Πρέπει να υπάρξει ατύχημα για να μεριμνήσουν να τα δένουν;
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.