Η εκδήλωση για τα 40 χρόνια της Ν.Δ. διανθίστηκε με φωτογραφικό υλικό από τα περασμένα «γαλάζια» χρόνια. Μέλη της Ν.Δ. προσέφεραν τις φωτογραφικές τους αναμνήσεις, οι οποίες από σήμερα μέχρι και τις 15 Ιανουαρίου θα εκτίθενται στα γραφεία της ΝΟΔΕ Χίου, στην οδό Ομήρου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.