Σε λίγο έτσι που πάμε η προσγείωση των αφίξεων τουριστών θα ισοπεδώσει τους αριθμούς. Κάθε χρόνο φυλλοροούμε σε τουρίστες από ευρωπαϊκές χώρες και εδώ εκφράζεται ακόμα η εντύπωση ότι το αεροδρόμιο δεν επηρεάζει την υπόθεση. Με τέτοιες λογικές αδύνατον να δούμε προκοπή σε αυτόν τον τόπο. Κάθε φορά κάτι θα μας φταίει και ποτέ η ουσία.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.