Η επιστροφή στην … περιφερειακή ομαλότητα, με την αποδοχή από το ΣτΕ της προσφυγής που είχε καταθέσει η Χρ. Καλογήρου, ζωντανεύει άλλου είδους σεναριολογία. Και τώρα, ποιόν θα τοποθετήσει θεματικό αντπεριφερειάρχη ή αντιπεριφερειάρχες;
Στο άκουσμα της δικαίωσης της Χριστιάννας πάντως χθες ο Γιάννης Ξενάκης έπλεε σε πελάγη ευτυχίας. Να αισθάνεται ότι κάπου εδώ τελειώνει και η δική του περίοδος κακουχιών;
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.