Δεν ξέρω τίνος ιδέα ήταν το ένα Δημοτικό Συμβούλιο πίσω από το άλλο, πάντως την υπογραφή και την τελική απόφαση του προέδρου Κλ. Χρύση φέρει. Αύριο στις 17.30 το … συμβατικό Δημοτικό Συμβούλιο, στις 19.30 η θεματική συνεδρίαση για το αεροδρόμιο. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω πηγάζει από πουθενά η αισιοδοξία του Κλέαρχου ότι το όργανο έχει συνηθίσει να σέβεται τους χρόνους ή θα τσακίσει τα νεύρα των παριστάμενων για το αεροδρόμιο, ώσπου στο τέλος η θεματική συνεδρίαση θα καταντήσει παρωδία;
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.