Εγκαινιάζεται την επόμενη Πέμπτη 18/8 στις 19:30 η έκθεση εικαστικών της Ειρήνης Αποστολίδου και του κοσμήματος από σύρμα της Ειρήνης Ανδριώτη. Οι εκθέσεις θα στεγάζονται στην αίθουσα του Πολιτιστικού Συλλόγου Νεοχωρίου "Άγιος Μηνάς" στην πλατεία Πύργος. Οι εκθέσεις θα είναι επισκέψιμες έως τις 22/8 και θα είναι καθημερινά ανοιχτές από τις 11:00 έως τις 13:00 και από τις 19:00 έως τις 20:30.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.