Γενική Συνέλευση και αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Μορφωτικού Συνδέσμου Βαρβασίου Χίου-Βιβλιοθήκη «Ο Φάρος» θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου στις 10:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Συνδέσμου «Ανδρέας Αξιωτάκης»..
Σε περίπτωση που δεν διαπιστωθεί απαρτία, οι εκλογές ορίζονται εκ νέου, στις 11:30 π. μ. την ίδια ημερομηνία. Όσοι ενδιαφέρονται να θέσουν υποψηφιότητα ή και να εγγραφούν ως μέλη προκειμένου να αποκτήσουν το δικαίωμα ψήφου μπορούν να προσέρχονται στο γραφείο του Συνδέσμου κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες, ήτοι Δευτέρα με Σάββατο 17:30 – 19:30 και στο τηλέφωνο 22710-20621.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.