Εγκαινιάζεται αύριο(19:00) στο Ομήρειο, η έκθεση γυναικείων δημιουργιών που διοργανώνει το Κέντρο Συμβουλευτικής του Δήμου Χίου και θα διαρκέσει μέχρι της 26 Νοεμβρίου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.