Ημερολόγια, γούρια, κουμπαράδες και πλήθος άλλων Χριστουγεννιάτικων δώρων θα περιλαμβάνει η αυριανή έκθεση χειροποίητων διακοσμητικών που δημιούργησαν με αγάπη τα παιδιά του εργαστηρίου ΠΣΑμεΑ. Η έκθεση θα φιλοξενηθεί στο περίπτερο της πλατείας Βουνάκιου αύριο στις 12:00 το μεσημέρι.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.