Εορταστική εκδήλωση για την έλευση του νέου έτους θα πραγματοποιήσει το Σάββατο 31 Δεκεμβρίου στις 21:30 ο πολιτιστικός σύλλογος Ψαρών «Κωνσταντίνος Κανάρης», στην αίθουσα του συλλόγου
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.