Χριστουγεννιάτικη γιορτή διοργανώνει την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου το Σωματείο Ατόμων με σκλήρυνση κατά πλάκας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του συλλόγου (Εργατικές κατοικίες Ευρετής) στις 18:30.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.