Μια γιορτή γεμάτη αγάπη και εκπλήξεις διοργανώνουν την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου τα μέλη του Σωματείου Ατόμων με Σκλήρυνση κατά πλάκας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία(Εργατικές κατοικίες Ευρετής) του σωματείου στις 18:30 το απόγευμα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.