Ο Σύνδεσμος Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Χίου-Βροντάδου, προσκαλεί τα μέλη και τους φίλους του στην εκδήλωση της κοπής της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας, την Παρασκευή 6 Ιανουαρίου στο Εστιατόριο - Ταβέρνα “το Απόμερο”με ζωντανή μουσική.
Το κόστος συμμετοχής ανέρχεται στα 17 € ανά άτομο και περιλαμβάνει γιορτινό μενού και δωρεάν ποτά της αρεσκείας σας
Ώρα προσέλευσης 21:30
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.