Το Σωματείο Ατόμων με Σκλήρυνση κατά Πλάκας Χίου καλεί τα μέλη του, φίλους και υποστηρικτές του στην Πρωτοχρονιάτικη κοπή πίτας που διοργανώνει για το 2017 στο Κάραβελ την Κυριακή 8 Ιανουαρίου στις 18:30.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.