Με ένα τρικούβερτο ποντιακό γλέντι θα συνοδεύσουν οι Πόντιοι της Χίου την εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου τους, το Σάββατο 11 Φεβρουαρίου στο κέντρο Di-mar στο Μέγα Λιμνιώνα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.