Το νέο τραγούδι της ποιήτριας Στέλλας Πετρίδου με τίτλο «το Σημάδι» που περιλαμβάνεται μέσα στην 5η ποιητικής συλλογή, τραγουδά ο Χιώτης Καλλιτέχνης Παντελής Θαλασσινός. Πρόκειται για ένα τραγούδι σε νησιώτικο ρυθμό σε μουσική του Νίκου Μαρδά και Στίχους της ποιήτριας. Ακούστε το:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.